Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tjej

    csendes tag

    sziasztok!

    a segitsegeteket szeretnem kerni videokartya vasarlasahoz, ehhez a konfiguraciohoz:

    Fujitsu Siemens E5625 EPA

    DT7 - D2724
    AMD X2 LE-1210, magonklént 1800 Mhz
    RAM: 3 GB DDR2 (4 RAM slot, max 8 Gb)
    HDD: 1 TB SATA2
    Chipset: NVidia MCP78PV
    VGA: GeForce 8200 , max 256 Mb
    Audio: Realtek ALC262 HD
    LAN: Gigabit Ethernet controller (100 / 1000 Mb)

    Egyéb alaplapi csatlakozók:
    - USB 8 db, ebből 2 előlapi
    - sata 4 db (ebből 2 db e-sata)
    - PCI-E 1 db 16x és 1 db 1x (low profile)
    - PCI 2 db

    a tapra az alabbi karakterek vannak irva sorrendben, egyebek mellett:
    FUJITSU SIMENS
    S 26113 - E511 - V50
    DPS-300AB-17 A
    300W

    https://www.advance.no/Pdf.aspx?id=905

    szeretnek egy videokartyat vasarolni (a tovabbi bovitesek lehetosegenek fenntartasaval), az alabbi korulmenyek figyelembe vetelevel:
    - low profil
    - jelenleg szimpla vga kimenetet hasznalok, a tobbirol nem is tudom, mire valo
    - a legalapvetobb muveletekhez hasznalnam, az egyetlen jatek ami erdekel, a WoT, boldog lennek, ha az a leheto legszebben futna
    - a tap minosegerol nem sokat tudok, az alakja mindenesetre eleg furcsa, a csereje izgalmas kihivasnak tunik, lehetoleg elkerulnem
    - semmilyen elkepzelesem sincs a vga-kartyak mukodeserol, azt szeretnem, ha biztosan elbirna a tap (esetleg cpu-csere, +hdd +ram mellett is), biztosan nem sulne meg, es kibirna par evig
    - nem szeretnek hasznaltat, ha lehet, mert nem tudom felmerni az allapotat
    - kb 30.000 forintot tudnek raszanni
    - gddr5 kell nekem? vagy felesleges egy ilyen gepbe? egyaltalan tudja kezelni?

    valaszotokat elore is halasan koszonom
    udv

    [ Szerkesztve ]

  • tjej

    csendes tag

    válasz t72killer #54685 üzenetére

    persze igazad van, viszont egyelore a gepet nem szeretnem lecserelni (kulonbozo megmagyarazhatatlan okokbol, melyek egy resze bizonyos ertelmi kepessegeimhez kapcsolodnak), szivesen koltenek ra viszont irrealisan sok penzt, hogy kicsit formaba hozzam.
    most szepen fut amugy a WoT buta grafikaval, ezen szeretnek kicsit javitani, es jelenleg azt gondolom, h a vga a szuk keresztmetszet, persze tudom, h a proci is hulladek.
    szoval ha szigoruan a vga vasarlas a cel, akkor van barmi remeny?
    tapot is cserelnek szivesen, de nem tudom elkepzelni, hogyan, ugyanis a jelenlegi igy nez ki:
    http://www.morecomputers.com/pi/fujitsu/s/s2/s26/s261/s26113hex_2De511hex_2Dv50/9_2_1.jpg

  • tjej

    csendes tag

    válasz MZsoltee #54688 üzenetére

    hat igen, ertem en...
    es van esetleg otletetek hogy lehetne a tapot cserelni? egy masik gepemben a tap hazon kivul van, de ilyenbol eleg egy egy eletben...

Új hozzászólás Aktív témák