Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sugarfree

    újonc

    Halihó, szeretnék egy kis segítséget kérni.

    Jelenleg egy fapados samsung tévét használunk (43nu7122k), amit le szeretnék cserélni, de tévé fronton abszolút analfabétának tűnök.:D

    Két fő felhasználása lenne a tévének. Egyrészt streaming szoláltatók mennének rajta(max, appletv+, netflix, prime video és majd a disney+ launch után) másrészt egy ps5 lenne rákötve. És itt vagyok leginkább meglőve. Mindenképpen olyan kellene, ami a hdmi forum 2.1 szabványt támogatja, hogy a VRR működjön, illetve a 120hz.

    Nézegettem egy ide vonatkozó reddit topikot, nem hiszem, hogy up to date már, kiindulási alapnak, de elvesztem benne. Van, ahol elvileg működik, de nincs semmi visszajelzés a tv felől, van ahol levágja a 4k-t, vagy kikapcsolja a local dimminget... utóbbiról azt se tudnám, hogy milyen lenne, mert sose volt LD-t tudó tv-m például.:D
    A ps topikba kb csak a c1 létezik ajánlások között, úgyhogy gondoltam érdeklődnék itt is, hátha diverzebb lesz az eredmény picit.:)

    Méretileg 50" lenne az ideális, helyszűke végett. Talán még egy 55" be lehetne tuszkolni, de viszonylag közelről néznénk, így az 50" talán jobb lenne.

    Nem baj, ha nem csilliárd nites fényerejű a panel, párom szeme kiég a huzamosabb magas fényerőtől, úgy is le lesz csavarva számára elviselhetőre. :) Ezért a a hdr minősége se életbevágó.

    De a fekete miatt talán egy VA panellel rendelkező lenne a legideálisabb.

    260-280ezerből szeretném megúszni, ha megoldható.
    Bármi tippet szívesen fogadok. :R

Új hozzászólás Aktív témák