Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stilo18

    addikt

    válasz nitro16 #36996 üzenetére

    Hát a Q70 vs XF9005 - nél én kicsit "hit" kérdést is érzek mikor valaki az egyiket, valaki a másikat ajánlja...

    Q70-nél csalogató az elképesztően magas natív kontrasztarány, a fejlettebb gamer opciók, XF9-nél a híres mozgásmegjelenítés, kicsit nagyobb fényerő, Dolby Vision támogatás.

    A Q70 LD kezelése pl jobban sikerült, mint az XG9505-é, nem tudom az XF-hez képest hogy áll... :U

    Én a PS5 - C9-HDMI 2.1 miatt várok a tv cserével :DD
    Remélem még lejjebb megy az ár, aztán le is csapok rá...
    Én a helyedben várnék, bár lehet különbözünk, én ha most kifizetnék 500k Ft-ot, jövőre megvenném a PS5-öt, tuti szarul érezném magam, hogy a fenébe nem vártam inkább picit a tv vétellel.. :))

    #PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

  • stigma

    addikt

    válasz nitro16 #36996 üzenetére

    Hali , elhiszem.
    Annó mikor költöztem, meg fogadtam,ha egyszer saját lakásba megyek akkor nem fogok sprólolni , de ár/érték arányban a legjobbat fogom venni.
    Amikor a TV-t vettem akkor pont mindent upgradeltem, ami alaplai voltak a 4k+HDR követelménynek (erősítő,TV, lejátszó, NAS)
    Ez sajnos nem 5 forint volt, viszont én most még, így hogy időm engedi sokat sorozatotok/Filmezek, keveset TV-ek (max focimeccseket nézek :DDD ) , viszont szemezgettem annó az OLED vs Qled-el, de nekem a Samsung Q6FATM (2017)-es 55-ös TV-vel ár/érték arányban jól jártam (330k + +3év gari 20k),mert az akkori LG OLED B7V 55-ös 400-450k volt.

    Az tuti itt a fórumban nagyon sokan segítettek, amit azóta is köszönök és ők a legjobbat ajánlják neked, itt már csak a te pénztárcád vagy épp a TV-k készletei (mi van raktáron) szab hátrányt. :DDD

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

  • libus

    őstag

    válasz nitro16 #36996 üzenetére

    Én a Q85-öt választanám, ha már ennyi a keret.
    Igaz, ebbe a keretbe az 55' férne bele akció nélkül is. De lehet a 65' is majd belefér akcióban. :U
    Amúgy én is szemezek egy 55Q70-el, de néztem élőben, és eléggé zavart, hogy alig mozdultam el oldalra és már változott is a kép. :(((
    Az XF9005-nél pedig kegyetlenül zavar a felíratos filmnél a felírat körül lévő bevilágítás.
    Így egy 55Q85-el szemezek, illetve az van nálam a listán. Igaz, ez jóval drágább :((( de az MM-ben megnéztem azt is mikor a Q70-et néztem meg a 9005-öt is, és a Q85-nél megvolt a váóó érzés. :)

    Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

Új hozzászólás Aktív témák