Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andrrass2

    újonc

    válasz scansat #56955 üzenetére

    Mint írtam korábban: nem értek hozzá. Nincs szükségem "profi hálózat"-ra. Csupán az kell, hogy a lakásban lévő wifis eszközöket használni tudjam. Ez egy asztali gép, egy netbook, 2-3 telefon, egy TV. Az asztali gép kb 2 méterre van a routertől, oda kell a nagy sebesség, a többinél csak az a fontos, hogy stabilan megkapja a jelet. Az asztalit akár kábellel is összeköthetem a modemmel, de nem akarok fémes kapcsolatot a kettő közt, mert a környéken két ismerősömnek már szállt el gépük villámcsapás miatt és mindkét esetben a kábelneten jött be. Gépet, TV-t cseszett szét.Viszont nem szívesen mondok le a 120-as netről, és azt jelenleg nem kapom meg wifin. Azt bizonyára tudod, hogy az a Cisco EPC3925 egy modem, ami mellékesen wifit is produkál, tehát talán nem egy teljesértékű router, ezért kéne nekem nagyobb teljesítmény. Az új router mellett a réginek nyilván lekapcsolnám a wifi részét. Arról, amit korábban ajánlottál: UAP
    Ubiquiti UniFi AP single unit, erről meg valahol azt írják, hogy nem szereti a régebbi cuccokat, folyamatosan ledobálja őket - pedig amúgy tök szimpatikus lenne. Szóval, tényleg nem tudom, mit kéne csinálnom - sajnos nem értek hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák