Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spirit

    őstag

    válasz Enton #225 üzenetére

    Igen, én is szerettem volna hd-s felbontást, de ilyen összegben egy 22"-os monitort kaptam volna hd-ben :)

    Nem natív felbontásban ha 4:3 arányú, akor nyújtás nélkül gyönyörűen tartja az arányait, a digitális korrekciója nagyon jó, 1280*1024 a max jel, amit fogad. Én 1280*960-ban használom, így bőven olvashatóak még a honlapok is.

    Játszani próbáltam rajta már mindent, tökéletes, akár egy crt monitor, utánhúzás ugye eleve nincs,szóval tökéletes. Néha a Párom az ágyból azon figyeli amint Cod4 multizok. A MoH: Airborne-t azon vittem végig, iszonyatos élmény. Arról nem is beszélve,hogy 800*600-ban 4xAA-val is gyönyörűen rohangálnak a Crysis szintű játékok is magas grafon, és szebbnek tűnik a felbontás,mint monitoron.
    Alig várom az Alien: Colonial Marines-t:)

    Az izzója eco módban 3000 órás, eddig 5 hónap alatt van benne 300 óra. Mire kiég, 100-ért dobálják majd utánam a belépőszintű hd projikat.

    Szét kellene szedni a picikét, mert elég poros a szoba, amiben van, és a dlp chip előtti üveglapkán megragadt pár porszem, ami halványan látszik a képen, de félek tőle:) Egyébként ha komolyabban érdekel valakit tudok róla képet esetleg még videót is készíteni. Bár sok kedvem nincs hozzá, de nem titkolt szándékom rábeszélni az embereket a kis projikra. Ha lenne fél millám kijelzőre, akkor már elgondolkodnék egy full hd tv-n, de így verhetetlen.

Új hozzászólás Aktív témák