Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macska

    tag

    válasz Vesztor87 #2047 üzenetére

    Az olvasás tök jó, nálam a 32GB-os 28.53 MB/sec körül olvasott, 26.62MB/sec írt 2.0 porton. (SEQ teszt)
    (Nekem 7 hónap után jött a csere, macerás volt, pedig 24 órán belül szervíz, és már akkor típuscserét kértem. Csak szóltam, ha nálad is jelentkezik hasonló gond, ne sokat vacakolj vele, típuscsere.) A-data s102 pro mindenhol megy rendesen, stabilan 32GB USB 3.0 13.200ft-ért. Az USB 3.0-ás hosszabbító kábelem nem komázza, így hát portra csatlakoztatom közvetlenül. Kipróbáltam Y USB csatlakozóval, amivel 2 portról veszi le a tápot, akkor ment, de csak USB 2.0, mert a táp duplázó kábel 2.0-ás volt. 3.0-ásban meg nem találtam Y HDD USB kábelt. Tapasztalataim szerint az A-data így tápérzékenynek mondtató, a hosszabbító kábelt nem bírja, az enyém, viszont portra téve mindenhol teljesen ok, és stabil a működése eddig. :) Vagy jobb minőségű USB 3.0 hosszabbító kábel kéne, egyenlőre nem fontos, most vennem ilyet több ezer forintért, és ugye lutri lenne. Így a gép hátulján csatlakoztatom közvetlen a portra.

    [ Szerkesztve ]

    macska

Új hozzászólás Aktív témák