Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zka67

    őstag

    válasz w.miki #1837 üzenetére

    A HP mai nyomtatóiba nem szárad bele a tinta több napos-hetes állás után sem. Ha meg netán mégis (amire nálam még nem volt példa), akkor sincs semmi baj, kiveszed a patront, wc papíron óvatosan megtörlöd a fejet és máris nyomtathatsz vele. Nincs szükség a fejtisztításra, hogy tintát pazaroljon.

    Egyébként az F2480-at és az F4580-ast szoktam ajánlani, valószínűleg elírtad...

    A 1050 és a 2050 nem ezeknek az utódja, és gyári patront se mindenhol lehet hozzá kapni (még). Nekem ezek a nyomtatók nem szimpatikusak, ezeket nem fogom ajánlani senkinek. Nem szeretem a hátulról beejtős adagolókat, mert ott nem csak a papír esik bele a nyomtatóba, hanem minden egyéb, a nyomtatón tárolt vagy csak rápakolt dolog is. Régebben nekünk is volt itthon ilyen nyomtatónk és nem győztem tavasszal a cseresznyeszárat, ősszel meg a szőlőszárat kipecázni belőlük. Gémkapocs csak azért nem volt benne, mert azt az asszony az iróasztala másik oldalán tartja...

    Egyébként is kisebb a papíradagoló kapacitása (50/60 lap, szemben az F2480 80 lapjával). Nem volt még a kezembe egyik nyomtató sem, csak a tecsóban láttam kirakva, de elég gyerekjátéknak tűnik első ránézésre... Aztán lehet, hogy belül masszív (csak nem valószínű)...

Új hozzászólás Aktív témák