Új hozzászólás Aktív témák

  • Murkesz

    csendes tag

    Sziasztok,
    van egy Cannon PIXMA MX925-öm, ami egy ideje nem hajlandó működni. Utángyártott kellékekkel használtam, és másfél év után azt mondta, hogy a nyomtatófej hibás lett (ha jól emlékszem). Akkor annyira felidegesített, hogy szkennelni sem enged az eszköz a hibára hivatkozva, hogy hagytam porosodni a sarokban, és inkább copyguru-ba járkáltam, ha nyomtatnom kellett.

    A mostani kijárási korlátozások miatt azonban újra elővettem a témát, és egy új multifunkciós nyomtatót keresnék az alábbi paraméterekkel:

    1. Tintás vagy lézer?
    Tintás

    2. Fekete vagy színes?
    Színes

    3. Mire használnád?
    5-10 fekete-fehér számla nyomtatása hó elején + oktatási segédanyagok (általában színes ábrák) nyomtatása havi 1-2 alkalommal

    4. Mennyit nyomtatsz hetente/havonta?
    Kb. 15-20 oldal havonta
    5. Mennyi a leghosszabb idő, amíg állni fog a nyomtató?
    1 hónap

    6. Milyen funkciókat vársz el? (pl. szkenner, ADF, egyszerű/egygombos másolás, WiFi, keret nélküli/fotónyomtatás stb.)
    Szkenner
    Wifi
    Több PC-ről is lehessen egyszerűen nyomtatni és szkennelni vele

    7. Mennyi a keret? (Mennyire rugalmas?)
    max. 50.000 Ft

    8. Árérzékeny vagy? (A létező legolcsóbb megoldás érdekel, akár bármi áron?)
    Üzemeltetetést szeretném relatíve olcsón megúszni.
    9. Preferálod az utángyártott, vagy épp ellenkezőleg, a gyári kellékanyagokat? Esetleg utántöltögetni szeretnéd?
    Nincs preferált megoldásom. Ha nem nagy macera töltögetni, akkor az is szóbajöhet.

    Előre is köszönöm szépen a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák