Új hozzászólás Aktív témák

  • fekikeem

    csendes tag

    Sziasztok!
    Átolvastam sok hozzászólást meg az összefoglalót de nem tudok még dönteni, kis segítséget szeretnék kérni.
    Bekrepált HP Deskjet 4535-re kaptam edigi-ben egy levásárolható 25ezer Ft-os kupont, ezt felhasználva szeretnék venni a lentieknek megfelelően egy új nyomtatót. Az Epson jónak tűnik, pláne ha 3 év garit adnak rá, de nyitott vagyok más (canon / brother stb) márkákra is ha azt javasoltok (azokra is megveném a plusz 2-3 év garit csak az plusz költség ugye).

    1. Tintás vagy lézer? Szerintem tintás.

    2. Fekete vagy színes? Szines

    3. Mire használnád? Otthoni használat, első sorban családi fotók 10x15-től A4-ig, word doksik, illusztrációk

    4. Mennyit nyomtatsz hetente/havonta? Havonta 50db 10x15 fotó + kb 10db A4 fotó, 10-100db ff és színes doksi

    5. Mennyi a leghosszabb idő, amíg állni fog a nyomtató? Max 1-2 hét, de figyelek rá hogy legalább hetente pár fotót nyomtassak beszáradás ellen.

    6. Milyen funkciókat vársz el? Minél gazdaságosabb festék és minél jobb fotó minőség. A szkenner meg duplex egyáltalán nem fontos. Ha A3-masban van nagyon jó minőség 100e Ft felett kicsivel az is jó.

    7. Mennyi a keret? Kb 100 000Ft körül.

    8. Árérzékeny vagy? Nem feltétlenül.

    9. Preferálod az utángyártott, vagy épp ellenkezőleg, a gyári kellékanyagokat? Csakis a gyári kellékanyag mert már volt HP nyomtatóm ami bekrepált utángyártottól.

    A 25ezres kuponom miatt kellene ezekből választani, melyiket ajánlanátok?

    Köszi előre is!

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/@selfhelpsingh/videos

Új hozzászólás Aktív témák