Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • *Älex*

    csendes tag

    Sziasztok! Notebook vasarlas elott allok es jo lenne a segitsegetek. :)
    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    -Ugy Karacsony kornyeken...
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    -Hat... Mivel a mostani asztali Szamitogepemet eladom es annak a helyebe lesz ezert olyan 150.000Ft-ot mondanek... Ha +10.000Ft-ot kelene fizetni erte az meg nem nagy problema.
    (3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
    -Semi extrara nem kel szamitani szerintem... Internetezes, filmnezes, neha neha egy Excel, Powerpoint vagy Word szerkesztese... Nagyon ritkan jatekra.
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    -Igen, lenne jatekra is hasznalva ritkan, de ha mindent Low-ra kelene allitani az sem problema.
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    -Jo lenne ha matt lenne a kijelzo, es a 15" koruli meretu lenne nekem megfelelo.
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    -Pont azert szeretnek az asztali Szamitogep helyet egy Notebookot venni mert tobbet utazok, de utazas kozben nem hinnem hogy hasznalni szeretnem.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    -Teljesen mind egy.
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    -Mind egy ez is... Bar nem baj ha SSD is van benne, de ha ennyiert nem megy akkor nem kell eroltetni... Jo lenne ha 8GB RAM azert lenne benne... Optikai meghajto nem szukseges.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    -A webkamera jo lenne de nem hinnem hogy ezeket mostanaban kihagyjak a Notebookokbol.
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    -Akar hasznaltat is veszek ha jot ki lehet fogni.

    Hat nem is tudom hogy mit mondja meg... Ezek a kerdesek megvalaszolasaval szerintem elmondtam mindent amit tudni kel.
    Koszonom a valaszokat! :)

    [ Szerkesztve ]

    Ja natürlich! Ich bin dumm... Aber Wer ist nicht?

Új hozzászólás Aktív témák