Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yjrb

    csendes tag

    Sziasztok!

    Laptopot szeretnék 200k körül, s mint sokaknak, megakadt a szemem a durva hardverrel szerelt Asus X550 szérián. Amit a korábbiakban sokan nagyon lehúztak, bár túl sok, tágabb időintervallumot kitöltő személyes tapasztalatot nem olvastam. Legtöbbször a nagyon drága üzleti gépekhez hasonlítjátok, de ez nekem semmit sem mond, tekintve, hogy olyat sosem használtam. Ami engem érdekelne, hogy egy legendásan rossz hírűInspiron 5110-hez képest hová helyezhető minőségben, tartósságban az Asus x550 széria. Három éve használom az 5510-est, és kutya baja. Pontosabban semmivel sem ad rosszabb érzetet, mint három éve. A gombok jók, nem nyomódik a billentyűzet, nem recseg-ropog a kasztni, nem melegszik, a zsanérok feszesek. Szóval ok, persze lehet, hogy csak szerencsém van vele. Nekem ez az Inspiron a mérce, szóval ilyen minőséggel bőven el vagyok, tekintve, hogy asztali/öl gép, nem munkára kell és nem nyúzom halálra, az újat sem nyúznám. Tehát a kérdésem, hogy az 5110-eshez képest milyen az x550-es széria? A Válaszokat előre is köszönöm!

  • yjrb

    csendes tag

    válasz Dhampir #105604 üzenetére

    Nem az abszolút hangerővel van a problémájuk valószínüleg, hanem elég nagy a kontraszt az álló és a pörgő ventillátor között. Úgy tapasztaltam, hogy 40 fok felett kapcsol be, de szerintem teljes terhelésen sem hangos. Én 1 hét alatt megszoktam, már észre sem veszem. És tényleg nagyon jól hűt

Új hozzászólás Aktív témák