Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz szabonagyur #63111 üzenetére

    Nekem az a lényeg, hogy ne adj a tollamba olyat amit nem írtam. Abból amit kitalálsz meg ne gyárts ideológiát, mert hülyén néz ki.

    Tőlem/általam egyébként miért lesz kevesebb a pénzed? :B
    Mert az biztos, hogy üzleti gépet egy darabot sem veszel/vehettél tőlem soha. 2 gépem volt saját részre, abból az egyik volt üzleti és az is ment vissza ahonnan jött kb. szóval rossz az ajtó :B

    De, le kell meccselni. Csak ez egy olyan karc ami nem is karc csak anyagot kapott le valamiről, kis súrolószer és eltűnik. Ebből azt kihozni, hogy igen lehet ripityára törött is és ok, merész. Amúgy ha olyat vesz tényleg úgy végzi, kicsi kezem a megmondója. Míg más ember a 35 millás Range Roverénél nem tudja kiharcolni, hogy normálisan működjön a fűtés fél éve, úgy, hogy ez 0km-es szalonautó, akkor nem tudom most min lepődünk meg. Pölö. Csak, hogy akkor érzékeltessem mennyire semmiség ez a biliben, és mennyire fogyasztani akarunk, a tartós cikkek helyett. American dream, jövünk.

    Off end, mindenki döntse el mit kedvel :R

    Más: G56 hírek a szomszédból: valóban feltolható 90 fok fölé a proci. Annyi a különség, hogy ehhez maximális turbo órajel és durva stressz teszt kell. És még a tetjén is tartja a gyári legmagasabb órajelet és néha visszaugrik turbo-ra. Na ilyet én is ritkán látok, U-s gépek is simán leszabályoznak, jó lesz ez, majd próbálok még infót kipréselni.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák