Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moncsuh

    csendes tag

    válasz Tikakukac #54212 üzenetére

    Ez a teszt mennyire reális? A játékteszteknek mennyire lehet hinni? MMO-knál, az egyetlen amivel játszok/tam az a WoW, ha esetleg újra kedvet kapnék hozzá nem kapnék CPU limitet?

    Ahogy olvasgattam a Crysis is igényelné már a 4 magot, szóval CPU igényes játéknak számít, még is elég szép fps-t és grafot lehetett összehozni azzal au i5-el.
    Csak ez tart igazán vissza. Szeretnék játszani is majd rajta és nem szeretném, ha a CPU állna az utamba, de ezek a tesztek számomra kielégítőek, csak nem tudom, hogy hihetek-e nekik..

    Plusz ha elkezdene melegedni, az akku-t nem bírom kivenni, a fentebb linkelt laposnál is ez az egyik gondom a proci mellett, hogy nem bírom egykönnyen kivenni, hogy megkíméljem a melegedéstől. (Egy laposhűtő mennyit segít ezen?)

    Kicsit félek a Dell-ektől, a 3000 és 5000-es szériákról csak rosszakat olvastam, összeszereltség és állandó driver gondok stb.. Plusz még úgy 3 éve vettünk egy Dell Netbookot, elég hamar feladta, nem ment tönkre, csak hihetetlenül lassú, sokáig gondolkozik. A 7000-es széria mennyiben más? Megbízhatok benne?

    Az érintőkijelző, billentyűzetvilágítás olyan dolgok amik még inkább szimpatikusabbá teszik. De olyan notit szeretnék ami nem hagy cserben egyhamar és el is lehet rajta játszogatni ennyi pénzért. Tudom magasak az elvárásaim.. De ismerek olyan személyt aki a 2 éves notijával, olyan konfiggal tök jól eljátszik normon egyes játékokkal high-on aminél ma ennyi pénzért biztosan jobbat lehet venni.

    Lenovo Z510

Új hozzászólás Aktív témák