Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz Borote #47699 üzenetére

    Nem találtam infót Dell outletről, Elitebook meg Precision sincs olcsón - a részletfizetési opcióról már nem is beszélve.
    MSI-ben én sem gondolkodtam korábban, viszont a napokban elég sok tesztet olvastam, és jókat írnak a G-series-ről. Pl. a GX70 esetén állítólag nagyon jó a hűtés, gyönyörűen szól, a kijelzője patent, akárcsak az összeszerelés vagy billentyűzet, és az akksiidő is kb. 5 óra általános használat esetén (mondjuk netezés - mondjuk az esetek 99,99%-ában asztalon használnám konnektor közelében). Persze jó nagy dög, meg hát MSI, de nem tűnik rossznak. Mondjuk a proc-vga párosról nem sokat tudok, csak annyit, hogy elég komolynak számít. Kiegyensúlyozatlan alatt mit értesz? Kevés a vga mellé az A10? Egy i5-4200M+GT750M szintet azért csak megugrana :U

    runner 125: itt ám csak 2 év el- és visszaszállításos garancia van rá. Amúgy külsőre tetszik, még az érintőképernyővel is elbohóckodnék (ugyanakkor meg tuti hülyét kapnék attól, hogy állandóan törölgetnem kell). No meg kérdés, hogy játékokhoz mennyire elég az U-s proc. Tegnap találtam egy ilyet is, ebben 8 helyett 6GB ram van, 1TB helyett 500GB a winyó, és i7-4500U helyett i5-4200U van, és így az ára 807€.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

  • teszt345

    tag

    válasz Borote #47699 üzenetére

    Borote: "(#47696) teszt345: miért pont i7-es gépet szeretnél? Mire fogod használni? 4 magos CPU-t szeretnél, vagy csak az a fontos, hogy i7 legyen?"

    4 magost szeretnék, asztali gép helyett használnám, kevés hurcibálással, igazán jelen pillanatban akár persze elég lehet egy i5 is, mondjuk egy ilyen z510: [link] , de ez meg fehér (és épp mindenütt ilyen színűt lehet belőle kapni, ha jól látom). E mellé beleférne árban egy SSD is. Kérdés az is, mi a vélemény egy ilyen z510 féle lenovo-ról?
    Ezekben ugye van egy hibrid HDD, de a drágábbik az pont a 250-es árhatárt feszegeti, abba már nem tudnék SSD-t venni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák