Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    válasz bozsozso #1471 üzenetére

    Leszögezem előre, hogy én HP mániás vagyok (persze ez az Elitebook-ok terén merül ki)

    A billentyűzet nem éppen szenzációs, és akkor szépen fogalmaztam. Hiába néz ki egy-egy gomb úgy, mint a HP Elitebook 8440p, sajnos távoli rokonságban sincs vele. Egyszerűen nem fogod szeretni használni, kellemetlen lesz hozzányúlni, márpedig ez az elsődleges beviteli eszköz. Meg lehet persze szokni, vagy lehet egy USB-s billt is használni hozzá.
    Úgy tudom, matt kijelzővel árulják, ami hatalmas piros pont az én szememben: nem fogod viszontlátni a felkapcsolt szobalámpát a kijelzőben, mint egy tükröt.
    Jogtiszta windows is van rajta, ami nekem fontos lenne.

    Ami miatt nem javasolnám hordozásra, az a masszívsága. Nem olyan ropogós, mint egy alap Asus (nem Timeline természetesen), szóval azért nem azt érzed azonnal kézbe fogva, hogy "Te jó ég, biztos elreped!", de a Fujitsu A531 strapábbnak érződik kézbe fogva és hurcolászva. (Emellett a 3 év garancia is érv a Fuji mellett, valamint a jó bill).

    Ha az asztalon tartod nagyrészt, akkor irodai gépnek - a bill kivételével - megfelelő masina, tehát mail, net, egyebek céljára jó lesz.

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák