Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pittbaba

    aktív tag

    válasz Tikakukac #126055 üzenetére

    Köszi, hogy utána néztél, ez tök kedves dolog.

    Nem láthattál mindent, mert a nagy része PM-ben jött. Ezért is voltam nagyon bosszús, azt a gépet az asszonynak vettem, és folyton csak szidja. Nekem úgy lett előadva, hogy ez Istenes a Dell-hez képest, aminek akkor tényleg ilyen fél-magyarországi garija volt csak, átmeneti időszakról beszéltetek, de óva intettetek akkor a gari miatt pont ugyanígy. Nem tudom pontosan a sztorit már, csak azt, hogy akkor emiatt tértem le az útról, teljesen helytelenül :)

    Nekem tényleg PM-ben az lett leírva, hogy ennek aztán a belseje annyira jó, hogy mindent átvészel, és ez már a prémium kategória lesz. Sokat akadékoskodtam ott a Laptopszalonos srácnak, hogy 60-al olcsóbban megkapom ugyanezt a specit, mondta azt amit itt ti is, hogy két ugyanolyan teljesítményű notebook közül a drágát kell venni, mert abban prémium alkatrészek vannak. Aztán kb fél év után már a touchpad kattintásnál is minden 3.-at érzékel csak, semmi prémium nem volt itt.

    Amúgy a nagyra becsült NBD-ről csak annyit, hogy rákeresel, aztán 2. találattól végig arról szól, hogy semmit sem ér az sem... szóval nem vagyok én annyira vakvágányon így, hogy kicsit utána jártam ezeknek is. [link]

    De egyébként látod, lefestetted, hogy álomvilágban élek, aztán nem tudsz olyat ajánlani, ami az általad szabott feltételeknek is megfelel. Így tényleg nem tudom hova tenni az utóbbiakat. Nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen ember a Földön, aki kódol és néha játszik. Nem kellene ennek annyira szűk keresztmetszetnek lenni, semmi más több nem kell, mint egy jó gép egy jó videókarival, és nem tom milyen garival.. Az angyalok elviszik és lehozzák vagy nemtom már mit kellene elvárjak amit úgy sem kapok meg, és ahogy lejön nektek is csak vágyálom de semmi pozitív tapasztalat :))

    Egyébként is 500e Ft-os büdzséről beszélünk, ha még mindig nem tudok az általad lefestett prémium kategóriát ebből elvárni, akkor miből? Valami képzavar van ott a túloldalon is, picit már nekem úgy jött le. Konkrét infód nincs, ennek ellenére te nálam is jobban tudod mit vettem... nem igazán értem ezt a fura hozzáállást és modort. Szemetet nem veszek és nem is vettem, ahogy írtam vannak jó és rossz tapasztalataim is, elég nagy számban, és igazából egy dolog közös minden történetben: Ha valami olyat vettem ami nem romlott el, az még mindig megy, és király. Ha valami az elején is döcögött azzal lefutottam a köröket, fogyasztóvédelem stb stb majd nem kaptam semmit csak bosszúságot. Jól kell dönteni, és tenni magasról a garira, ezek után most megint ez a véleményem. Azt hittem most kapok azért legalább 5 féle megoldást, ami az elvárásaimnak megfelel és nem kötöm a kötelet a nyakamra... de nem.. nincs ilyen úgy néz ki :)

    500-ból akarok egy szép és jó, stabil, baromi erős gépet. Ha lehetetlen, mondd azt, és inkább elmegyek a pénzből nyaralni, és használom tovább a 8 éves dualcore samsungot :D

    Másik hsz:
    Szeretőnek akarom: Ja igen, sajnos ez nálam így van, a kütyüjeim nem csak munkatársak, szeretők is. Így tudok rájuk nagyon vigyázni. Ezek a preckók annyira randák, hogy nagyon, véletlen kidobnám mikor takarítom az asztalt :DDDD

    PH Konfigom: Gigabyte GA-H97M-D3H, i7 4790K,GTX 960, Seasonic SS-620GM

Új hozzászólás Aktív témák