Új hozzászólás Aktív témák

  • Goblin12

    őstag

    Sziasztok,

    olyan notit keresek ami alkalmas játékra, nincs igényem asztali gépre, nem vagyok hardcore gamer, alkalmanként játszanék ezzel azzal.

    Elvárások:

    4 magos intel 4-es séria cpu
    NV gtx 860M/870M
    4-8GB ram
    Örülnék ha lenne SSD mégha csak a rendszer fér rá, már annak is nagyon örülnék.
    Gb lan, N wifi, USB 3.0 legalább 1-2 jack füles/fejeshez, mikhez
    17"-os full hd moncsi

    így asszem kb ennyi.

    Van pár kiszemelt modell, de nem tudok dönteni.

    A linkek német nyelvűek, a honlap olyasmi mint egy Argep.hu csak épp németűl. A link azért van, mert ott van egy rövidke leírás mi található meg a gépben, cpu ram stb. MO-n kapható gépek is jók részemről. :K

    MSI felhozatal:

    MSI GE70-2PEi781B GTX860M 1249€ benne sincs SSD, és GE-házas okban fogalmam sincs, hogy tudnak-e SSD fogadni ez is ilyen ultra slim okosságnak tűnik, és nem tetszik a hűtése.

    MSI GS70-2PEi781 1299€ 870M-el van szerelve, de ez egy ilyen ultra vékony darab, egyáltalán nem tetszik hűtés szempontjából, de ssd ebben sincs, és itt talán biztos, hogy nem is lehet rakni, csak a meglévő HDD helyett.

    MSI GT70H-70M3811B 1428€ ő GTX 770M-el van szerelve, de legalább van benne SSD, de mivel ő előző serias VGA-val van szerelve, és ha jól tudom gyenge a hűtése

    Asus felhozatal:

    ASUS ROG G750JX-T4167H = ASUS ROG G750JX-T4070H 1327€ -1365€

    A két gép ugyan nevükben és árban különbözik, de nem találtam, hogy miben más egyik a másiktól. Mind2 GTX 770M-el van szerelve, Nincs bennük SSD

    ASUS ROG G750JM-T4016H GTX 860M nincs SSD ASUS ROG G750JM-T4014H ugyan az a gép még 1x más néven

    Szóval ezeket találtam, amik megfelelnek az elvárásoknak.

    Asus mellett annyi szól részemről, hogy jobban tetszik, hogy a CPU és a VGA külön van hűtve.

    1 plusz dolog az garancia vesztéssel jár, ha házilag kicserélem a HDD-t egy SSD-re és full új Win installt hajtok végre? :B

    Ha ezeken felül tudtok jobbat, megköszönöm, segítségeteket köszönöm. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák