Új hozzászólás Aktív témák

  • RohenHun

    csendes tag

    Sziasztok!

    Ide írtam pár napja, h milyen laptopot vegyek, aztán 1 Dell Latitude E5530-ra esett a választás. Ezt most hétfőn meg is rendeltem az ipontól. Ezt a típust:
    [link]
    Itt 4 év gyári garanciát írnak erre. Ma átvettem a laptopot, és amikor a Dell warranty check-el megnéztem a garancia idejét ezt írta ki:
    Warranty Information
    Next Business Day Warranty with an end date of 5/2/2016. See the Warranty Tab for details.
    Parts Only Warranty with an end date of 5/2/2014. See the Warranty Tab for details.

    Warranty Information For Latitude E5530

    Country:
    Europe, Middle East, & Africa

    Ship Date:
    5/1/2013

    Services Provider Start Date End Date
    Next Business Day Dell 5/1/2013 5/2/2016
    Parts Only Dell 5/1/2013 5/2/2014
    Next Business Day Dell 5/1/2013 5/2/2014

    Kaptam még 1 jótállási jegyet, arra pedig az van írva: A gyártó az alábbiak szerint vállal jótállást:
    1 év (általános, nb akku 1 év) + 2 év (gyártói helyszíni garancia). A vásárlás napjához nem írtak be erre semmit. Még van 1 számla, amire ki van írva, h 2013.08.07.-én van a teljesítés időpontja. De így szerintem sehol sincs 4 év garancia, és szerintem a Dell honlapja a hivatalos, vagy tévedek? Lehet, h írni fogok az ipon-nak, mert szerintem ez így nem okés sehogy se. De gondoltam még ide előtte beírok, hátha valamit nem vennék észre. Előre is köszönöm a segítségeteket!

Új hozzászólás Aktív témák