Új hozzászólás Aktív témák

  • Hopsz

    tag

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    - Mostanában, maximum február vége.

    (2) A gépre szánt összeg forintban?
    - 250 ezer forint nagyjából. Max még ha van sokkal jobb ami megéri akkor 280 jó magyar forint

    (3) Felhasználás?
    - Főleg egyetem mellé, tehát Office, kis-millió weboldal párhúzamosan. Aztán hobbi, kezdő szintű photoshop és társai, fordító programok, filmezés.

    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    - Wow, CS, élvezhető minőségben. Illetve régebbi retro gamek.

    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    - 13-14 col, képszerkesztés miatt IPS, fullHD. 2 in 1 gépekről mi a vélemény? Tapi és képek alapján praktikus (nem a ketté szedhető, hanem a 360 forgathatókról.

    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    -Nem napi, de heti szinten 3-4 nap. A súly lényeges szempont.

    (7) Operációs rendszer?
    -Windows

    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    -A gyorsaság lényeg tehát SSD kellene, 256GB elég lenne, de ez ráér később is. RAM 8 GB. Optikai meghajtó nem kell.

    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    -HDMI

    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    -új, vagy alig használt.

    A 2 in 1 gépek tényleg érdekelnek, csak nem tudom mennyire megbízhatóak, illetve elég erősek e.
    (Aces Spin 5, HP pavilon néztem eddig
    A fő szempont tényleg a gyorsaság, és a hordozhatóság, de kompromisszum kész vagyok.

    Esetleges videó szerkesztéshez alkalmas gépek már nem esnek bele ebbe az árkategóriába, igaz?

    Előre is köszi :))

Új hozzászólás Aktív témák