Új hozzászólás Aktív témák

  • CabalX

    aktív tag

    válasz Dhampir #11756 üzenetére

    Az NVIDIA NVS 5200M ami a Latitude E6430-ban van mennyire alkalmas játékra ?
    Átfutva pár oldalt azt írták hogy a GT620 szintje körül van.

    Tudom hogy a Latitude és a fenti kártya nem játékra lett kitalálva, de amellett hogy megbízható és masszív gépet keresek jó lenne ha pici játékra (Diablo3, Mass Effect 3, pár 2010-es /11-es cím) is alkalmas lenne.
    Maga a gép nagyon tetszik, de az információ hiány ilyen téren bizonytalanná tesz.

    spyduck által feltett kérdésekre (#11707) válaszolva:
    (1) Maximális keretösszeg Ft-ban ? - 220e HUF
    (2) Kijelző mérete, felbontása, fényes, matt? - 13.3" vagy 14" - hordozható legyen
    (3) Notebook súlya? - kb 2 kg
    (4) Felhasználási kör (játék, munka stb…)? - Videózás, Net, kevés játék - ezért lenne jó a dedikált VGA
    (5) Mi a fontosabb számodra, a megbízhatóság vagy a teljesítmény? - valahol a kettő között, tartós darab legyen, nem csak összeszerelésben nem csak aknakeresőzni akarok rajta
    (6) Operációs rendszerrel, ha igen milyennel vagy FreeDOS-al kéred? - OS nem fontos
    (7) Tárhely (HDD) és memória (RAM) mennyisége? - HDD-500GB; Ram: 4giga (szerintem ez már nagyjából alap ma)
    (8) Egyéb kívánság (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) - ODD kellene bele, illetve a gép barátnőnek is lesz :DDD Nem kell hogy rózsaszín legyen de ne legyen gagyi.
    (9) Eddig kinézett notebookok, linkeld be a boltot (Ez azért fontos, mert ha jót választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresni) -
    [Z470]
    [Vostro 3460]
    (10) Mikor lenne esedékes a vásárlás? - Karácsony, illetve az előtt

    Pár hete már nézegetem az oldalakat de vagy külföldről behozott bizonytalan garis gépekbe futok vagy olyanban amiben nincs dedikált VGA.
    Az IFA alatt felcsillant a szemem a Lenovo Y400 láttán de félő hogy ahogy az idei, korábbi 14"-es modeljeiket, azt sem fogják elhozni Mo-ra. :(((
    Hétvégén megtaláltam a Lenovo E430-ast picit drágában - GT640-es VGA-t írtak hozzá, sajnos elírás volt - illetve a Notebookchecken találtam egy egész jó 14"-es Acer Travelmate-et (szintén GT640es), de az sem kapható idehaza. :(((
    Ha tudtok ajánlani valamit azokon kívül amiket néztem...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák