Új hozzászólás Aktív témák

  • satyr

    csendes tag

    hello,
    a kérdés adott - milyen telefon?
    eddig nokiaim voltak, azt favorizálom, de ismerősök révén a legtöbb márkával találkoztam már, így a samsung és a sony ericsson jöhet még szóba, más nem nagyon (pl. motok kifejezetten ellenszenvesek nekem).
    a választék viszont akkora, hogy felmérni a helyzetet lehetetlen - remélem tudtok tippeket adni :) a t-mobile a szolgáltatóm, elvileg hűségakcióban írhatnék alá újra, és olcsóért vehetnék telót, de elég gyenge a választékuk perpillanat, így lehet, hogy függetlent fogok venni.
    az igények:
    a blogomra saját képi anyagokat szeretnék kirakni, de fényképezőt nem szeretek magamnál tartani, ergo egy legalább 2 megapixeles (vagy több), jól összerakott kamera kellene.
    a minap, jelzésértékű módon, meghalt a creative mp3 lejátszóm, így erősen gondolkozok rajta, hogy rápakolok 20-30 ezret a telefonra szánt keretre, és olyat veszek memóriakártyával, ami sokáig bírja a zenelejátszást és a hangminőség is átlagon felüli.
    az mp3 lejátszómat napi 1 órát használom átlagban, hetente egyszer hosszabban, ehhez mérten kéne aksiteljesítmény.
    alap még a bluetooth, de ahogy néztem, ezt manapság már nem hagyják ki semmiből.

    ezen kívül - tökmindegy. 3g, edge, videózás, súly, kialakítás mindegy. van pár design, ami nem jön be, de ha normális áron lenne külsőre csúnya, az sem zavarna. legfeljebb 70-80at raknék le érte (40-50nek már nagyon örülnék), mondjuk microSD nélkül.
    ne habozzatok linkelgetni, és előre is nagyon köszönöm! :R

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák