Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    válasz herdsman12 #49623 üzenetére

    Hétfőn itthon próbálkoztam vele wifin. Végül rendbejött, "öröm és boldogság". Aztán tegnap bementem dolgozni, mobilneten először kiírta hogy offline a mobilom, majd mégis rendben működött egész nap. Ma megint próbáltam itthon wifin, közölte hogy offline a mobil és sokadik próbálkozás után is ragaszkodott ehhez. Végül meguntam, csináltam egy nagytakarítást a mobilon aztán újraindítottam, úgy már működött wifin...ellenben akkor meg mobilneten közölte hogy "offline mobil". Aztán megint wifin "offlinekodott", mobilneten betöltött. Néhány perce mindkét hálózaton jó volt; az imént megint mobilneten működött csak, wifin nem; most épp egyik hálózaton sem jó. A fene se érti mi van vele; a hibaüzenet minden esetben az, hogy offline a mobileszköz vagy néha az hogy hálózati probléma merült fel, de persze ilyenkor minden más rendben működik csak ez nem és (wifin) a Daikin Online Controller is működik. Az üzenet jellege alapján nekem nagyon úgy tűnik, hogy vagy az alkalmazással vagy a Daikin felhő elérhetőségével lesz a probléma.

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Új hozzászólás Aktív témák