Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • evitiguF

    senior tag

    válasz Ghard #15730 üzenetére

    Köszönöm!
    Nézegettem teszteket, azokból az jött le nekem, hogy Recon3D -> Xonar DX -> Sound Blaster Z a sorrend.
    Árban is ilyen tendenciát mutatnak, a DX már felülről karcolja a 20-at, a Z pedig van hogy 30 közelében van már inkább, főleg ha nem OEM, hanem dobozos a verzió. Már csak egy megbízható beszerzési forrást kell találnom, a választott a Z lesz, ezek közül ez a legjobb, és ami számomra még fontos, hogy előlapi kivezetés sem szükséges hozzá, mert a hátuljára egyszerre lehet csatlakoztatni 5.1-es hangrendszert és fejhallgatót is. Ahogy olvastam Win7 és 8.1-en is rendben vannak már a driverek, remélem ezzel sem lesz gondom.

    Abban azért erősítsen meg valaki, hogy van egy csupasz, nyákos verzió, meg van egy piros védőburkolattal ellátott verzió is, ezek között semmi különbség nincs, ezen kívül, igaz? Tehát egyik sem egy régebbi, rev1.0 verzió vagy hasonló. Csak a burkolat köztük a különbség?

    Itt jó áron, és 24hó garival is van, ami ahogy elnéztem egyedi (remélem nem elírás), csak ezt a boltot nem ismerem :(

Új hozzászólás Aktív témák