Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    válasz DarthSun #14986 üzenetére

    No, ideértem. :)

    Gondolom, te az 1.02.0000-s verziót telepítetted fel. Ezzel is jó, viszont nincs benne olyan szoftver, amivel lehetne finomhangolni. Nekem ezzel sikerült, benne van minden, az EQ-t kivéve, de azt a gyári telepítőlemezről manuálisan fel tudod telepíteni, és frankón beépül, a vezérlőjéből el tudod érni.
    Én a többit nem telepítettem fel, mert eddig sem használtam.

    Mielőtt bármit is csinálnál, törölj le minden Sound Blaster-es szoftvert, indítsd újra a gépet, majd az eszközkezelőből töröld ki az NX-et, illetve vele együtt a driverét is távolítsd el. Ezután frissíts rá a listára, hogy találja meg a Win7, és engedd neki, hogy feltelepítse a beépített drivert a kártyához.

    Ezt követően mehet a csomag telepítése, majd ha kéri, akkor újraindítás, telepítsd fel az EQ-t, és nyomj be valami zúzós zenét. "Halestorm - Freak like me" - én ezzel kezdtem. :) Szerintem ég és föld az alaphoz képest, ha raksz rá egy EQ-t, beállítod a basszust, a cut-off frekit, és ha flac-ban hallgatod a zenét, húzd fel a minőséget 96/24-re az eszközkezelőjében.

    Sok sikert, és írj majd, hogy mire jutottál! :)

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák