Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csandi

    őstag

    válasz Evil Snowman #99508 üzenetére

    Őszinte leszek utoljára másfél éve "lőttem", azóta ki se láttam a munkákból meg költözés meg közbe lett barátnő, szóval ha akartam volna se tudtam volna játszani. :D Mellette lett pár új irl hobbim, downhill, motorozás és így elmaradt a játék.

    Most új side hustlet tervezek kialakítani amihez veszek egy macbookot és mondom kéne hozzá valami egér mert nagyon jó a tapi padja de azért valami legyen. Elkezdtem keresni, jöttek a vietnam flashbackek és már nézegetem a valorant videókat meg, hogy milyen perifériákat vennék most játszani :D :D nem lenne jó döntés, úgyse lenne időm kiélvezni de na :D

    Ha most szigorúan játszani vennék egeret és nem olyat aminek van BT connectionje is a machez akkor mostani piacot elnézve lehet egy wlmouse-ra neveznék be. Safebb választás az Lamzu Atlantis Mini meg az X2V2 és még safebb a GPX 2 :D korábban ugye volt sima GPW, superlight, viper ultimate, hts ace, x2 mini, lamzu atlantis, endgame még a wired meg még nemtom már :D Azon vacilálok épp, hogy melyikkel is voltam a legjobb, és hát objektívan nézve a g wolves-al és a superlightal voltam a legjobb, de szenvedélyből nézve az x2 mini volt a kedvencem :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák