Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz #31733248 #45566 üzenetére

    Az én szinonima szótáramban az innováció ellentéte fejezetnél a Canon szó van... ;]

    Azért valljuk be, nehéz nem bosszankodva tekinteni némelyik "újdonságra", amit beharangoznak.
    És még mindig veszik a belépő gépeikre, mert:

    - nagy, fel van fújva, mint egy lufi
    - tükrös,
    - hangosan csattog,
    - Canon
    - A fentiek miatt "menő"

    Minap is kérdezte kollégám, hogy vegyen-e 1200D-t kezdésnek...

    Mondjuk, amerikai benzinzabáló dögöket is vesznek emberek a mai napig, pedig... és annak is megvan a hangulata, biztos ennek is megvan, csak én nem értem. :F

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

  • #86322688

    törölt tag

    válasz #31733248 #45566 üzenetére

    Ezzel az a baj hogy hazugságot állít, mert más elhiszi hogy a milc jobb mindenben, aztán mikor séta közben átugrik előttünk egy szarvas, én felkaptam az őskövület 40d met és csináltam egy éles fotót, a milcesek meg csak pillogtak hogy ezt hogyan, akkor elmagyarazztam nekik hogy milc es milc kozott rohadt nagy kulonbseg van, es azt a fotot egy 40 ezer forintos geppel keszitettem. Csak elhiszik amit irnak itt nehanyan, a jo milc az jo, a rossz milcnel meg a belepo canon is jobb, megfelelo obival. De fogalma sincs az ujjoncnak mert ki sem probalta de szarozza esznelkul a dslr t, szanalmas es butasag.Az elmentett kepeim kozul van vagy 6-8 canon dslr, Pentax, Sony,Fujik, olympus al keszultek de senki nem mondja meg melyik mivel keszult pedig még 350d is van kozottuk....errol ennyit.

Új hozzászólás Aktív témák