Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz .mf #19790 üzenetére

    Jogos, azzal sose is vádoltam hogy gyors :). A váltás egyik oka volt a sebességnövekedés is, de zavarni nem zavart a sebessége (max annyi hogy elég kevés fény és zéró kontraszt esetén már játszani kellett hogy találjon fókuszt, igaz ez ritka, főleg hogy ilyenkor nem a fényerős fix van fent - ill kiderült hogy af-cben talál ilyenkor 99%ban, bármennyire nem logikus). Amikor már szaggat a kereső, olyankor már a középkategória alatti tükrösök keresőjében sem sokat láttam, én ennyiből jobban szeretem az evf-eket.

    Ha jól értettem a fenti tulajdonságokat az E1-ről írtad, ezért mondtam hogy abban az árban nem nagyon van hasonló - persze, amíg még egyáltalán kapni.
    E2 árában már nagyobb a mozgástér - bár akkor sem egyszerű. Egy EM10 a 2,8as zoommal pár dologban jobb, van amiben nem, kicsit alma-körte, már árban is... Talán sony játszhat hasonló árban (obi itt megint más liga), vagy tükrös. De hát nem _kell_ hasonlítgatni valamihez, csak hozzá vagyunk szokva :)

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák