Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz rumos14 #1658 üzenetére

    Igen, de én sose szeretem azt mondani, hogy "ügyetlen" vagy. :DDD Mivel én se vagyok pro fotós (meg olyan nagyon ügyes se), de még ha az is lennék, valszeg akkor se mondanék ilyet. :DDD
    Ami pedig az obijaikat illeti, az bizti, hogy az egyiknek Sigma alap obija van (18-55?kb), van Minolta 75-300-asa, és a másiknak van 70-210, meg a Sigma 150-500, bár a tulajdon viszonyok nem 100%, de ezeket láttam náluk. ;) Relative, de tisztában vagyok, hogy a Beercan félék verik lazán a kit obimat, ezért (se) értettem, miért is sápitoznak azon, amit én lőttem. Lehet, csak azért, mert az alanyok (baglyok) azért nap közben szundikálni szoktak, de valszeg én valami miatt jobban zavartam őket. :B Ezért is nyitotta teljessen ki szemét a füleske. :DDD Gondolkodtam, hogy felrakjam-e a vakut, de azt durvának éreztem, igaz, elvileg napfény volt, de Ők nagyrészt árnyékban, tehát indokolt lett volna, csak annyit meg nem ér az egész, hogy ezért elriasszam őket, vagy egyáltalán ennyire megzavarjam pihenésüket. :B Inkább legyen kicsit roszabb képem róluk. :K

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák