Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton

    nagyúr

    No, megjött a BH10LS30, egy kis tapasztalat és egyben segítség kérés is:

    Egy BD-RE lemezen van bluray videóm 12giga. Első körben ezt akartam kiírni BD-R-re.
    Már a beolvasásnál fura, hogy nem csak 12giga a temp mappában a fájl, hanem több mint 20! Lehet hogy volt már fullra is használva ez a lemez, nem tudom. De ha most csak fele rajta az érdemi infó, amit másolni kéne, akkor minek olvassa be a többit feleslegesen?
    DVD-nél ez tuti nem így volt. Valami beállítás esetleg a Neroban? Express 8-at használok, és XP sp3.

    A nagyobb gond a beolvasás után jött, mert rögtön az elején elrontott egy 4x TDK nyomtatható lemezt :O Pedig azt hiszem 1000 ft volt. Nem túl informatívan csak ezt közli: "Az egymenetes DAO felírás nem indítható." 2x-esen próbáltam írni. A lemez kuka..
    Gondoltam akkor berakom az itmedia-s printable lemezt, merthogy olyan tapasztalatot már olvastam, hogy ezt a lemezt biztosan írja ez az író. De sajna szintén leállt az elején ugyanezzel a hibával. :W
    Az érdekes az, hogy ezután próbáltam két 10gigás fájlt adatlemezként kiírni itmedia-s lemezre 4x-esen, és az megy szépen. Igaz csak 2x-esen (1.7x) a kijelzés szerint.
    Hol akkor a gond??
    BD-RE formátumot BD-R-re nem lehetne másolni? Nehezen hihető.

    Az író amúgy tényleg szimpatikus és halk, csak éppen ki kell tapasztalni, melyik lemez a kedvence, ami nem épp olcsó mulatság még..
    Firmware rajta 1.0.

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Új hozzászólás Aktív témák