Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bütyökk

    csendes tag

    Sziasztok.
    Fehér slim volt az álmom régóta,vettem is egy Arctic K381-et,azzal csak az a gond.ha nem középen nyomod a billentyűt,nos, akkor ragad,nem alkalmas csak az egy ujjas gépelésre,de szép és fehér.Aztán újítottam egy Qilive Q8794-et,az ment 2 hónapot,majd egyszerűen ragadt a WASD billenytyű,nem volt mit tenni,visszavittem,pénz vissza,megint valami slim fehér,Logitech K750 lett a nyerő,szép,kényelmes,kellemesen rövid a leütés,nem kell agyonverni,ment is két ótát,majd elkezdett hibázni,olyan volt,mintha csomagokban küldené az infót a gépnek,majd egy idő után azt sem,addig nyomogattam,míg kiderült az is,hogy a space is ragad,de nem fizikailag,hanem gondolom a fólia,szal frissibe vissza,ott persze nem produkálta a hibát,el fogják adni másnak sztem.Megint csere,de mondtam is,már félve viszek másikat,mert ha ez is bekettyen,nos megtaposnám,ha nem 12 ezres lenne.Trust GXT280,olcsót hiába viszek,nem lesz jó, a fehér választék meg kifújt.Ez csöndes,nem téveszt egyelőre,igaz,kanócos,de az nem gond.A sok felirat zavar igazán,ez nem egy kezdő gépelőnek való,jobban fárasztja a szemet,mint a game...

Új hozzászólás Aktív témák