Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz dqdb #81049 üzenetére

    Discord csatornájukon külön thread van a Zoom109-nek illetve Zoom98-nak, szal 2 külön billentyűzet szerintem.

    " Én úgy érzem, hogy a célpiacuknak jobban tekinthető átlagfelhasználó, aki valami szebbre-jobbra vágyik középpontba helyezése helyett most a keménymagra hallgattak, akik az utóbbi években szinte az összes 100%-os projektet eltérítették"
    Na ez érdekes, én pont fordítva gondoltam volna, mármint hogy az átlagfelhasználót (mármint custom világában átlagfelhasználó, de gondolom te is így értetted) érdekli az OLED screen és hasonló parasztvakító fícsörök aminek oltárán beáldozzák a rendes kiosztást, nem a keménymagot. De ez csak tipp lett volna, semmi infóm nincs tényleg. :)

    "A sárguláshoz nagyon sok idő kell. És mire eléri azt az állapotot, szerintem nem fog érdekelni."
    Akkor a shine-tól jobban féljek? :D Na mindegy, érkezik 2048 extended meg Susuwatari is "ócsóér". Asszem ezzel le is állok, már nem merem összeadni mennyit költöttem most hirtelen keycapekre. És az egész asszem Molydeusnak köszönhető, ő adta a zseniális ötletet hogy másodlagos layer-re rakjam rá a kupakokon látható másodlagos karaktereket és nem gond hogy fejből nem tudom hol van a "+" jel mondjuk. ;]

    Amúgy nem minden ABS sárgul, legalábbis a káromkodós nagymester Chyrosran videóiban mutogatott olyan ősrégi ABS kupakos billencseket amik nem sárgultak meg, valami adalékanyag okozza elvileg a sárgulást, kérdés ezekben az újkori ABS kupakokban mennyire van ez benne.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák