Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz -v- #58716 üzenetére

    Szerintem kategóriánként ez változó. Ahogy korábban is írtuk, akinek gyűjtenie kell rá és több évig gyűjti a pénzt mert annyira akarja azt az autót, esetleg autóbuzi és végre megveszi az akkor se fog benne dohányozni, ha amúgy láncbagós lenne.
    Nem csak azért, hogy ne legyen büdös a kocsi vagy hasonló, hanem már puszta tiszteletből. Ő nem csak sima szállítóeszközként tekint rá. Ha valamit szépnek értékesnek számomra kedvesnek tartok én se szarom telibe még ha nagyon kell akkor se.

    És van a másik kategória akinek kilóg a zsebéből az a 20 milla, na ő megveszi mert hogy új és legyen egy ilyenje is stb.. Az ha dohányzik lehet ba...szik rá... Mert ha már nem tetszik a szag hát vesz egy másikat ezt meg odaadja valami hajléktalannak...

    Szal én is úgy vagyok vele, hogy eddig az összes kocsiban dohányoztam, mert egyiket se tartottam annyira, hogy ne tegyem ezt.
    Valószínű ha lesz saját pénzből összekuporgatott autóm valamikor - amit nem csak ajándékba kapok - akkor elképzelhető ha sikerül olyan kvalitású autót venni, hogy abban én se gyújtanék rá. Ugyanígy a lakásban se dohányzom és nem csak a gyerek miatt.
    De ha csak egy 14-16 éves ütött-kopott Mondeot sikerül csak venni, akkor pont le fogom sz...rni hogy ráadásként dohányzok-e bent vagy sem.

Új hozzászólás Aktív témák