Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    válasz moszka #26051 üzenetére

    Igen, vettem volna valamit, amivel beszopom és kész, örülhetek, leülhetek. Nem értem miért baj az, ha jól körbejárom a témát, körbe érdeklődök minden autót, ami tettszik is és esetleg meg is érné. Lehet hogy neked annyi pénzed van, hogy nem számít ha kidobsz az ablakon több százezret, de nekem számít. Bár ahogy olvasgattam nem vagy abban a korban, h ilyenek miatt kellene aggódnod. Ugye akinek még ott van anyuci, apuci.... :U

    Tökmindegy: és az ellenségednek sem ajánlanád mi? Faterom ajánlgatott még hasonló csodákat, bár az ő fiatalkorában ez volt a csúcsragadozó. :C

    [ Szerkesztve ]

  • hdman

    őstag

    válasz moszka #26051 üzenetére

    Részben igazat adok neked, de ahhoz hogy tényleg jó kocsit találjon (és itt most tekintsünk el attól, hogy az ideálja naponta változik), sok idő, és nagy mák kell. Nem kell megvenni az első hulladékot, aztán meg a gatyája is rámegy. Vagy lehet gondolkozni a másik végletben is, vegyen valami szart NAGYON olcsón, és cseréljen ki benne mindent. Nem hiszem, hogy sokkal drágábbra jönne ki, mint az átlagos piaci ajánlat. Ez mondjuk a nehezebb út, de legalább tudod, hogy mi van benne, hogy mi van kicserélve, és hogy egy darabig költség és hibamentes lesz. (kérdezd Munezt erről.)

    Pár évvel ezelőtt anyámnak kerestünk autót, sok kritériuma nem volt, mégis hetekig kerestünk, kurva sok időt rászántunk, 100 km körzetben minden kereskedésben voltunk, és mégis egy volkswagen szalonban dolgozó ismerős szólt, hogy éppen most számitottak be egy nagyon szép G astrát, ha érdekel, menjünk be, nézzük meg. És meg is vettük :)

    8th: azért az ciki :C Ez a kocsi gyárilag M pakettes, azért össze sem lehet hasonlitani a kettőt :) Itt kifejtettem: [link]

    Ezekből a kályhacsöves nagyzenés megoldásokból már kinőttem, optikában a gyári megoldásokat kedvelem, főleg az M paket nagyon szép egy e36-on, kivéve a tükör :(

    Nézzen ki jól, egy szolid 17" felni, valami normális zene, legyen egy kis erő tartalékban, és kész, nekem ennyi elég a boldogsághoz :)

    hobizoli: jah, az mondjuk elég vicces, amikor szépen haladok a megszokott 100-110 tempóval, megjelenik egy ilyen műveréb a 60 lovával, meg a feldiszitett szarjával, és a seggemben jön, mert 110ről azért már nem olyan könnyű előznie :DDD

    Sopron city :)

Új hozzászólás Aktív témák