Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    válasz macilaci78 #210166 üzenetére

    Nem értek egyet. Szerintem városi rohangászósnak bőven jó még 45 km/h is, de ha már viszi az 55-ös, akkor már az fullos. Egyrészt nem csak Bp.-en lehet ilyet használni, máshol vígan elvagy ezzel a sebességgel, akinek meg nem tetszik, az előzzön meg. Bp.-i autógyűlölők meg csak örülhetnek, hogy lassítom a forgalmat. :P Autópályára természetesen nem is akarok ezzel felmenni. De még a szomszéd településre is simán átmennék vele, mondom, aki beér, majd leelőz, engem nem zavar. Szerintem ezeknek őrült nagy létjogosultsága lenne, s ha már annyira támadják a városi terepjárókat, ezeket, akkor sokkal jobban tudnának zöldíteni azzal, ha a rendszámok helyett az ilyen kis járgányokat írnák elő, amennyiben valakinek a munkája (szerszámok pl) nem tesz indokolttá mást.
    De az alapfelállás továbbra is az, hogy egy olcsó(!) ilyen kis mopedautó hamar elterjedne, zöldebb lenne minden, elvben a fenntartása is jobb lenne.

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák