Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz Typhoon47 #129499 üzenetére

    Igen, szerintem is kb így működik magánembernél. Sőt, általában telefonon is le lehet szűrni, hogy mennyire komoly érdeklődő valaki. Én inkább az a típus vagyok, aki -vételnél és eladásnál is- szereti előre ledumálni a dolgokat a maguk rögvalójában, személyes találkozó esetén ha minden megfelel a telefonban hallottaknak, akkor eldönteni, hogy mennyire hozza az autó a képen látottakat, előzetesen megbeszélteket és ha oké, akkor próbakör, átvizsgálás azzal a feltétellel, hogy ha a szaki nem talál hibát, akkor a kialkudott áron elviszi az autót, egyéb esetben vizsgálgassa őt az urológus.
    Mondjuk közel nem volt akkora pénz az Alfa, mint a Tsebacsi által nézegetett fikusz, de én 20 perc alatt vettem meg két hónap keresés után. Az a helyzet egyébként, hogy az átvizsgálás sokszor szart nem ér, meg ugye arra nem garancia, hogy mondjuk anyaghibás a turbó és aztán bedarálja a motor és kuka a minden IS. ha adott időpillanatban nem kehes, nem karácsonyfázik és mondjuk egy itteni topiklakó szemével nincs semmi gyanús, akkor szerintem simán megvehető. nyilván ha magánszemélytől venné az ember, akkor érdemes elvinni műhelybe, de én eddig 8 autóból 7-et átvizsgálás nélkül vettem meg és pont az az egy volt fosch, ami átvizsgálva, szalonból, mindenszépjóvele állapotban került hozzám.

Új hozzászólás Aktív témák