Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necronom

    senior tag

    válasz r4csni #2026 üzenetére

    Tukepp nem egyforma cellal keszultek ezek, a Chromecast szerintem teljesen mas alapokon nyugszik es mas a felhasznalasi celja
    Egy normalisabb boxban "benne" van chromecast - persze nem az es nem ugy, de a celja ugyan: tud castolni oda-vissza
    Mindemelett kapsz egy rendes Android rendszert, nehol helyen kiherelve a cel erdekeben, de normal boxoknal ezt siman ki lehet kerulni egy Launcerrel...Ez melle ha akarsz tehetsz ra mas oprendereket, szinten a cel erdekeben, vagy futtathatsz sd kartyarol es akkor a droidod is megmarad
    Rendekkel tobb funkcioval rendelkezik, ha jol valasztasz magadnak boxot es legfokepp tokeletesen tisztaban vagy azzal, hogy mire is akarod hasznalni....
    Vannak - nem is kevesen -, akik a 2 milkas TV-jukhoz keresnek boxot, de az legyen am 10 ezer alatt
    Szoval gondolkozz el mit is szeretnel, aztan nezzel ki egyet, sokszor irtunk mar lehetosegeket, kezdesnek ott van az osszefogalalo, bar picit elavult, de ott van mexel teljesen jo es ertheto cikkei es jomagam is irtam egy hosszabb lelegzetut az X96-rol nehany (vagy nehan 10) oldalallal erorebb
    LibreElechez pedig kenand tud jo magyarazatokkal szolgalni ha felmerult benned a "kadencia" szo :)
    ha meg nem, akkor egyelore ne is filozz rajta, hogy mi az :) - kesobb majd magatol fog kelleni, ha ugy van
    Nekem szemely szerint egyetlen tanacsom van, keruld el a Rockchipes cuccokat, valassz az 905-os sorozatbol, 6-os droiddal mindenkepp, ha filmezni szeretnel inkabb
    Ha pedig a filmezes masodrendu, akkor lehet 912 sorozat is johet ujabb oprendszerekkel

    Nagyjabol szerintem ennyi, csodak meg nincsenek :)
    A TV maga is fontos mumentum egy box kivalasztasanal, bar jomagam azt mondom, hogy ma okos TV-t venni teljesen felesleges, mert csak penzkidobas, olyan mint az autohoz az ilyen olyan felszereles
    egy 20 ezes navigacioert elkernek 250 ezret, amit aztan frissiteni sem tudsz, csak a szakszervizben....hulyeseg, pont ugy, mint az okos TV - ez szinten csak szuveren velemeny

    [ Szerkesztve ]

    TAP - Tatabanyai Automodell Palya

Új hozzászólás Aktív témák