Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz MacTavish #78884 üzenetére

    No para,front van itt is :DDD
    A multi vga az bizony necces lehet,mert az csak 16/4-es felosztás ami nem tudom,hogy jó e neked.CF-nél a tesztek ellenére,nekem taccsra vágta a teljesítményt.
    Sajnos ez a Quadro téma nekem kimaradt,csak mezei cf/sli volt.Ha az elv azonos akkor az 1060-as kapja a 16-sávot míes g a Quadro kapná a maradék 4-et.Ha jól tudom az Asrock Z170 Extreme 3 (és felette) ami pcie3 8/8-at tud.Ha a dual gpu ennyire fontos akkor lehet az említett lap nem is rossz választás.

    A Hyper az Asock egy újjabb próbálkozása volt,hogy a szorzózáras procikat egy külső órajel generátorral lehessen oc-zni.Az Intel itt is becsapta az ajtót,így a Hyper végződésű lapknak nincs előnyük a sima verzióhoz képest (pl B150 Fatal1ty K4 vs. B150 Fatal1ty K4 Hyper).Ez csak az ár miatt említem.

    Leginkább a H170 Pro 4 és a Performance közti különbség egy minimálisan egyszerűsitett vrm ami ha jól rémlik -1 egész kondit jelent.Ezen felül egyszerűbb hangkari és puritánabb a csatlakozó körités,nincs aranyozott vga,memória csati sem és ugye nincs rajta a gamer design.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák