Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sysrq

    őstag

    válasz bluyoo #65289 üzenetére

    Igen, én is arra jutottam hogy azt tudjuk hogy nem tudunk semmit, majd ha kijönnek, kiderül. 25K helyett keresek 15K körül egy B85-öt és a plusz 10K-t a prociba ölöm, az most biztosan hozza az előnyét, a lap meg lehet nem (persze lehet igen). Az M.2 csábító, de az megint plusz pénz bele valami, az majd a következő lap elég ha tudja.

    Keresek Thermalright 1150 lefogatót

  • morphin

    tag

    válasz bluyoo #65289 üzenetére

    (#65288) flymi :
    köszönöm a választ, megnézem őket! :R

    (#65289) bluyoo :
    Nem tuning rendszert akarok építeni alapvetően, viszont ha már 4670K (azért K-t akarok, hogy egy picit ki lehessen majd sajtolni belőle ha már kezd fáradni a Haswell az új dolgokhoz képest) akkor muszáj a Z-s lap. Na meg egy jó hűtő, de azt majd jövőre.
    Ha abból indulok ki, hogy a procit most megveszem és nem akarom lecserélni még 2-3 (esetleg 4) évig akkor a Z87 is jó kell, hogy legyen. Működik vele, húzható is kicsit akkor miért vegyek 15-ért H81-et és társait kérdem magamtól!?
    Jól gondolkodom vagy rossz felé megyek? :F

    Amit flymi felsorolt Z97-es lapok egy kis tuningra elegendőek? Nem 5Ghz a cél, de mondjuk olyan stabil 4-4,2 szerintem dob annyit egy 4670-en, hogy megérje K-t venni. Hozzáteszem abszolút nem vagyok képben az utóbbi 3-4 év újdonságaival illetve azzal, hogy tuningban meg úgy ámblokk mi mivel fér/nem fér össze. Ha hülyeségeket beszélek nyugodtan szóljatok. :DDD

    A B terv meg az, hogy legyen egy fapad legolcsóbb lap amivel alapon elmegy a 4670 és jövőre ha lesz értelmes Z97 eladó akkor veszek egyet. :))

Új hozzászólás Aktív témák