Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jim bcs

    MODERÁTOR

    válasz =HG= #40508 üzenetére

    jogos kérdés :K (bár hatalmas oc-ra nem futja de lehet rajta húzni)

    Intelligent overclocking tools
    - ASUS Turbo Key
    SFS (Stepless Frequency Selection)
    - PCI Express frequency tuning from 100MHz up to 150MHz at 1MHz increment
    - HT tuning from 200MHz up to 550MHz at 1MHz increment
    Overclocking Protection
    - ASUS C.P.R.(CPU Parameter Recall)

    [ Szerkesztve ]

    Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

  • aAron_

    őstag

    válasz =HG= #40508 üzenetére

    nem azért keresek új lapot mert feltétlenül tuningolni akarok, hanem mert a mostani egy rakás [...], már nagyon elegem van belőle, a nvidiás undormányos chipsetjével együtt

    nincs AHCI, nincs SATA III, de még a SATA II sem működik SSD-vel, BIOS intelligenciája = 0, borzalom ez a lap :O

    tuning csak azért volt szempont az új lapnál, mert ha már veszek valamit akkor az a teljesítményen is látszódjon meg valamennyire, de most meg akár hogy számolok, hiába lenne drágább intelre váltani, hosszú távon lehet az lenne a jó megoldás

    procim, alaplapom eladom mondjuk 23e ft-ért, veszek egy i5-öt és egy jó lapot az olyan 68e ft ami azt jelenti, hogy ~25e ft-al költöttem többet mintha egy AM3+-os lapot vettem volna, cserébe erősebb proci, sokkal jobb alaplap, fejleszthető konfig, csak ezzel meg még várni akartam legalább 1 évet

    másik értelmesnek tűnő lehetőség valami jó alsó kategóriás AM3+-os lap amiben azért van SATA III, USB 3.0 de ahogy én néztem ezek is már 16e ft környékén kezdődnek, amit már lehet nem szívesen ölnék bele egy ilyen platformba mennyivel jobb lenne ha az FX procik jól teljesítenének, eredetileg azt terveztem, hogy arra váltok

    elnézést, most kicsit körülményes vagyok :U

    What is your ikigai?

Új hozzászólás Aktív témák