Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz DM-Fan #40170 üzenetére

    "A P8H77-V és az ajánlott proci elegendő az integrált VGA-nak egy 1080p live stream tökéletes kihajtásához? " Haverom mai napig az I3-as IGPU -val játszik. Sógorom G620-al .....
    Szóval még sok is. Viszonyításképpen egy e8400 partiban van egy G620-al 4GHz E8400 VS G620/i3 2100 .
    "Nem lesz hátrány abból, hogy nincs dedikált VGA-kártya?" Nem! Arra a felhasználásra tökéletes az IGPU.
    De ha a I3-3225 -öt választanád már nem a Intel HD Graphics 2500 hanem a Intel HD Graphics 4000 grafikus magot kapod a CPU-hoz +2-3K-ért. Intel HD Graphics 4000 and Intel HD Graphics 2500 Review.
    Mondjuk drágább mint a max. meghatározott CPU kereted , de ha pl. a P8H77-V LE -t rakod alá .......
    "DDR3-as RAM-ból mit szeret a lap, hány MHz-es legyen?" Ha az Ivy CPU mellett döntesz (i3-3220) annak 1600Mhz-es memóriavezérlője van szóval elég az 1600Mhz-es.
    "nekem nagyon beváltak a Geil ram-ok" Ugyan így voltam vele de voltak komp. gondok amikor váltottam és inkább a Kingston kit mellett döntöttem (ugyan úgy bevált). De a Milyen RAM-ot vegyek? topic-ban segítenek.
    "A proci box-os, tehát gondolom gyári hűtő jár mellé. Ez elegendő? Nem túl zajos?" Szerencsére elég. Max. terhelésnél megjön a hangja de ugye ritkán terheli meg az ember annyira a CPU-t.A leírt felhasználás mellett meg talán indításkor.

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák