Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz zodo #36598 üzenetére

    Az a lap teljesen jó,bár igazság szerint azon ritka esetek egyike ez,hogy jóval olcsóbban is meg tudod úszni a dolgot és mindezt minőség beli kompromiszumoktól mentesen.
    Az ASUS M5A78L-M/USB3 kellemes társ lehet számodra,megvan minden rajta ami kell neked és csak és alig több mint 16 ropi.
    Én pl egy ASUS M5A78L-M LX lapot használok(a fent említett lebutított 11 ropis változatát) egy x3-assal jól meghúzva és beton stabil probléma mentes lapnak bizonyult(még 6-os FX el egy kis lightos tuningal is).
    Mondjuk a fenti lap Win 8 ready amiről ezt találtam(ami szerintem főként marketing,viszont jól néz ki a dobozon :) ):
    A hardver-illesztőprogramok kompatibilitását bevizsgálva és garantálva, az ASUS teljes körű megoldást nyújt, a Windows 8-at is támogatva. Felhasználóink már most megtapasztalhatják a jövő operációs rendszerét az ASUS hardverén, és nyugodtak lehetnek afelől, hogy könnyedén frissíthetnek majd, amikor a végleges illesztőprogram-verziók megjelennek, nem lesznek kompatibilitási problémák!

    Ettől függetlenül nyugodtan megveheted az 970-ets nem fogsz benne csalódni.

Új hozzászólás Aktív témák