Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zka67

    őstag

    válasz Zaied #35400 üzenetére

    Ivy Bridge procit akarsz venni, nem? Talán még nincs két hónapja se, hogy megjelent és ahhoz jöttek ki a 77-es alaplapok. Bios frissítés után bele lehet tenni a 67-es alaplapokba is a procit, de én a helyedben nem lépnék visszafelé.

    Volt az előző generációs alaplapoknál gond valamelyik usb3-as vezérlőchippel. De ott még külön chip volt, nem volt benne a 67-esben. A 77-esben már benne van (ha jól tudom kettő), a többit a már bevált chipekkel pótolják, úgyhogy szerintem nem lesz gondod velük.

    A giga alaplapokat azért nem ajánlja senki, mert a 67-es alaplapjaik egyszerűen elfüstöltek, úgy, hogy a procit is kinyírták és ezek után ki az aki megbízik bennük? Ha egyetlen asus alaplapom is bedöglik, azt se fogok többet venni. Hogy mi lesz azután? Talán intel, olyanom még úgysem volt az utóbbi másfél évtizedben. Lehet, hogy azért, mert anno a cég vett egy csomó intel alaplapot, amik nem ismerték fel a billentyűzetet és bios frissítéssel kellett kezdeni. Billentyűzet nélkül meg elég érdekes műsor volt...

Új hozzászólás Aktív témák