Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blaze71

    őstag

    válasz Vidori #10354 üzenetére

    Szerencséd volt, vagy nekem nem volt. 5 AsRock lap, mind s478-as, abból 2 halott, 2 gariban csere, az egyik még másnap, 1 pedíg a mai napig műxik, pedíg olyan 2 éves lehet. Hasonlóan jártam az ASUS lapokkal is, bár csak 2 volt és az egyik jó, megy a mai napig a haveromnál, pedíg olyan 5 éves lehet. A másik kicsit több, mint 1 év után feladta. MSI-ből 2 hibás lap volt a kezem alatt a kb 20-ból, de az egyik 3 órát élt. Most az első Gigabyte lapomat nyúzom, eddíg jó. Kicsit adok neki, aztán majd kiderül, hogy mit tud és meddíg bírja. :D

    Szerk: Igen, az ASUS és az MSI is nagyon lezüllött az utóbbi időben. MSI-vel egyébként nem olyan rossz dolgozni, ráadásul eléggé jól tolerálják a kisebb tuningot is. Az ASUS meg tényleg messze nem önmaga, mert a 20-25 ezer alatti lapjai már a gagyi határát súrolják. Az M2N szériát mindenki szidja, aki akar is vele valamit kezdeni.

    Amit már írtam, AsRock esetében mindegyik lap s478-as volt, ami meghalt. ASUS-nál egy s754-es AMD, pontosabban K8N, az MSI-nél meg vegyes. Az egyik egy LGA775-ös, Intel915 Chipes, a másik meg egy AGP-s K9MM-V, ami AM2-es és VIA Chipes. Ez olyan próbáljuk ki, hátha megmenthető még az AGP-s videókártya az utókornak megmozdulás volt. De legalább visszakaptam az árát. :D

    [ Szerkesztve ]

    DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

  • pedrusz

    csendes tag

    válasz Vidori #10354 üzenetére

    Hát Vidori lehet h. meggyőztél ezzel: Asrock 4CoreDual-SATA2 R2.0 és szánok rá több pénzt és remélem nem járok úgy mint Blaze71 :D

    [ Szerkesztve ]

    Aki az egyetemet elvégezni csak tanulással tudja, az megélni is csak munkából tud majd! :)

Új hozzászólás Aktív témák