Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Sir Default #101109 üzenetére

    22k a 450 PRO ezutan :) (Enyem ennyiert ment el mult heten, elottem eladoe szinten). ;)

    De ha nem kell PCIe 4.0, en tartanam. Izles dolga.

    Nemtom vesznek-e el szeriak, szerintem NEM, de azert a fejemet nem tennem ra. A bios-okhoz nem szoktak kulon manual-t kiadni, hogy melyik mit tud. Talan a changelog-bol kiderul ? :F Ezt most passzolom en is. Mindenesetre befrissitettem a legujabbal, tobb az esely 5xxx hasznalatra majd benne, mint osregire.

    Baratnom legfrissebb bios-u mini ITX-es Asrock-jaban (B450 ITX/ac) a legujabb BIOS ellenere egy Athlon 200GE docog most, Linuxxal, amolyan kis Netflixes htpc-kent es koszoni, fasza mindene. Szoval nem pruszkol a friss BIOS-al az oreg kis AM4-es Athlonkara.

    Ui.: ezek nem valos fazisok, hanem fazisduplazos szamok, nem csak ASUS-nal, hanem a tobbieknel is, kiveve 1-2 ritka esetet. Viszont a duplazas is tobbet er annal, mintha egyaltalan nem lenne duplazva sem, ennek elektronikai hattererol a napokban olvastam egy tok jo cikket levezetve, most elo nem asom hirtelen (a gepem szetlokve ugye, Aqua nem kapkodja el az alaplap kuldest).. :((

    [ Szerkesztve ]

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák