Új hozzászólás Aktív témák

  • Weareus

    addikt

    válasz Emu #80391 üzenetére

    I7 felesleges, hiszen csak a HT-ban különbözik az I5-től (na meg árban, de ott nem kicsit... és akkor a melegedést, teljesítményfelvételt még nem számoltam. A HT persze kikapcsolható, de akkor miért is venne az ember I7-et?), a játékokban meg úgysem fogod észrevenni. Elég csak megnézni a milyen procit vegyek c. topikot, játékra bőven jó egy I5. Viszont a jelenlegi vga-val (7950, ha jól emlékszem) nem lehet, hogy sok játékban cpu-limites vagy a mostani konfigoddal? Ha a lapod bírja, akkor + ram és egy jóféle I5-ös prockó lehet hogy elég. Ha a lap a végét járja, vagy úgy érzed, hogy már nem bírja soká, akkor új lap esetében 1151-es lap és egy I5-ös jó kombó lehet, de az árban már nem az a játék. Én is a közelmúltban áztattam el a 1155-ös lapomat, ram, proci, vga-k túlélték, de hiába, 1155-ös lapot vadászva is nehéz találni aprón, újat pedig nem igen veszel már sehol...
    P.S.: Rx470 esetében még inkább igaz a cpu limit (7 vs 7.7 pont: GPU-boss).

    [ Szerkesztve ]

    Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Új hozzászólás Aktív témák