Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz Tomi_Sci #39643 üzenetére

    Hát én nem törnék botot egyik mellet sem , mindkettőnek vannak előnyei ... alap esetben egyértelmű Z77 de nagyon olcsó az a Giga (25K-ért alsó kategóriásZ77-es kapsz pl. ASRock Z77 Pro3).
    Féláron , 2,5év garival (ráadásul ismerőstől) ..... Ha nem kell az UEFI , videokimenet , Virtu , natív USB3 simán vállalható főleg hogy problémamentesen működik és hogy ezeken kívül szinte mindent rázsúfoltak arra a lapra.
    "Kérdés, hogy az Asrock 8+4 fázisa nem elég-e mindenre?" Jó kis lap nem kell félteni :)
    ASRock Z77 Extreme4 review .
    Kérdezz rá az Asrock Intel 7-es alaplapok topic-ban hogy mennyire elégedettek a tulajok.
    Szóval az a kérdés hogy a legújabb chipset kell az újításokkal együtt az (kb.) alsó középkategóriából , vagy nem gond neked a régebbi felső középkategóriás használt lap az újítások nélkül.Bár 6 hónaposan inkább csak tesztelt. :DDD Kérdezted miért adja el és miért ilyen olcsón? GA-Z68X-UD3 -at láttam használtan 2év garival 25K-ért .....
    (#39641) BDave
    Akiről szó van még nem ért a végére azóta "csak" 2 új CPU család jött ki (kb.35db új proci) :DDD
    (#39642) ígyvanferi
    Nem telhet el nap Pc nélkül :DDD
    (#39644) s3toraph
    Alapból LGA1155-re építettem volna (nekem nem sokat ér ez az iGPU mizéria) de hát kinek hogy.
    De biztos elégedett leszel az új vassal.

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák