Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz gyenesmartin #36252 üzenetére

    pl.: Asrock B75 Pro3 Jobb int. hang ami ugye téged nem érint és HDMI ami neked megint nem kell és +2 ASMedia chipes SATA3.
    A Gigabyte GA-B75-D3V és az MSI B75A-G43 szinte ugyan azt adja a pénzedért mint az Asus P8B75-V (ha nem nézzük az int. hangot és a HDMI-t).talán az MSI azért szimpatikus nekem mert hűtőbordát is kapott.
    De viszont a Virtu csak a P8B75-V -hez jár.
    Magyarul neked jó választás a P8B75-V ... főleg hogy a hangkártyád "csak ASUS lapban érzi magát jól" .
    (#36253) Peddy789
    "5000forint nem a világ" sokszor jól jön az több mint 5 kör sör 2embernek :D
    A 120-as SSD az tényleg megéri.Mondjuk nekem félig sincs 2játékkal és az összes általam használt programmal együtt.
    Nem marhaság!Át kell gondolni a vásárlást nem egy napra veszed .....
    Nem is azt írom hogy azt kell megvenned amit írok ez csak az én véleményem hogy jobb az említett lap más szerint meg hülyeség ......Szerintem jó lap a P8H77-V ha most vennék lapot az I5 alá igencsak őt választanám (nekem sem kell a tuning legalábbis most).Az hogy neked megéri vagy nem az már a te döntésed.
    "ez a cpu táp elvileg a stabilitásért felel, ez akkor is számít bármit ha nem tuningolok, " Nem tudom menyit számít nem tudok stabilitást mérni :) De hogy jobb a 6 mint a 4 az biztos ..
    A GPU Boost (IGP tuning) a Virtuval együtt azért már hoz is teljesítményt a konyhára még ha nem is olyan hű de nagyot.

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák