Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PuMbA

    titán

    válasz PuMbA #795 üzenetére

    Azt kihagytam a hozzászólás végéről, hogy azért nem váltotok laptop márkát a cégnél, mert nem lenne ROI-ja. Ha váltanátok és utána a profitotok megnőne például 2x-esen, akkor már szerintem sok cégnél erősen elgondolkoznának, hogy váltsanak-e. Erre gondoltam végig :)

    [ Szerkesztve ]

  • tvamos

    nagyúr

    válasz PuMbA #795 üzenetére

    "De teljesen jól tudsz dolgozni a mostani Lenovo-val is, nem?"
    Csak a sajat peldam tudom leirni, mert ot mondjuk nem is merem...
    Mi Dell gepeket kaptunk, ami lehetne szuper jo is, megsem sikerult. Olyba tunik, hogy az IT management elment kivalasztani a gepet, es gondolom az lehetett, hogy "No, adjatok ide a legdragabb CAD munkaallomast, ami csak letezik!" Azok adtak egy ajanlatot 200 gepre, ezek meg azt ondtak, hogy oke, akkor jo lesz az egyel olcsobb is. Hiaba mondtam, hogy nem lenne baj, ha 3 gombos a touchpad, az nem sikerult. (De nem gond, majd viszel mindenhova 3 gombos egeret. De mondjuk az sem sikerult, mert megveszik a leheto leg-leg-leg-legdragabb egeret, csak a gorgo helyett valami touch firlefranc van, amit nem tudok hasznalni. Mondjuk a boltba vettem egy gorgos egeret, gombokert...) Az mondjuk masodlagos, hogy k..rva nehez a gep, nem o cipeli, de legalabb eros videoban, amit mondju mi nem hasznalunk ki, de egyszalas proci teljesitmenyben nem artana erosebb. Ezt viszont az IT manager honnan is tudna, hogy micsoda? Ok csak a hw-rel foglalkoznak, a sw-eket egy masik osztaly telepiti, azok tudjak, mi megy a gepekre... csak azok is szar munkat vegeznek, viszont van alosztaly, ahol a specko sw-t , meg az os-t telepitik, es lehet egymasra mutogatni, meg issue-kat eszkalalni.
    Szaz szonak is egy a vege, az a gepvasarlasok egyaltalan nem szempont, hogy te mire fogod hasznalni. Ha szerencse van, akkor betalal, ha nem, akkor... valahogy ugyis megoldod. Es az emberek meg megoldjak, mert a profi fotos jatekgeppel is tud jo kepet csinalni, ezek a csucs Canon, Nikon, Sony gepek meg azert eleg jok szerintem.

    "Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Új hozzászólás Aktív témák