Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz JanesKing #326 üzenetére

    Kompakt boardba nincs ilyen, de olyan boardot veszel, amiben van bővitőhely, pl
    493 és ezek változatai (493AH, 493G), 433, 435 és ezek változatia, akkor olyan kártyát raksz bele ami neked jól esik.

    Olcsóságra azért ne számits, mert ehhez kell táp, doboz, antenna, wifi kártya.

    Pl egy N-es dual bandhoz, 4 antenna kell, ami darabja 2e felett van, az Nes kártya a legolcsóbb 5e (ebből is 2 db kell), egy 493G 35e, doboz 6e, táp 2e (ezek ráadásul mind netto árak, még a 27% áfát is ki kell fizesd).
    A legjobb, hogy még barkácsolni is kell, mert a gyári dobozba csak 3 antenna szerelhető, neked meg 4 kell, akkor szépen még furhatsz egy 11mm-es lukat plusszba.. (vagy felreszeled a 10es lukat)
    //szóval ez igy vagy 65e ft + áfa :(

    Ehhez képest egy tp-link tized annyit nem tud, de már kapsz dual bandos routert 20e alatt.

    Ja és igen, én már csináltam ilyet jó párat, de csak exclusive helyekre, vagy ahol már valami miatt adott volt egy bővithető mikrotik.

    Ha esetleg mégis érdekelne és nem kell a gigabit, nekem van egy eladó (általam javitott, tipikus tápkondi hibás volt) 493AH board minden nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák