Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alastair'

    nagyúr

    válasz Sotho #13 üzenetére

    "A cod back opsnál a 4 magos procitól javul rengeteget ez állítólag."

    Ez az általánosan hibásan elterjedt "megoldás" egy teljesen optimalizálatlan játékra.
    Ha most veszed meg a játékot pl. a Steam-en, nem is fogod érteni, hogy miről volt eddig szó, mert egy 2.5 körül járó C2D-vel és egy 9600GT-vel simán gond nélkül játszol vele. A titka az 1.4-es javítás, miután a játék már játszható lett. Előtte rakhattad alá a hardvert, akkor is szaggatott. Sokan játszanak nem eredeti játékokkal, és azok ugye nem rakják fel maguktól a megjelenő frissítéseket, míg a Steam-ről mindig a legfrissebb verziót kapod, vagy indulásnál magától befrissít. Ha lemezen vetted meg a játékot, érdemes a gyártó honlapját nézegetni, az esetlegesen megjelenő frissítésekért, amik sokszor csodákra képesek.

    (#12) soadtg: ennek semmi köze nincs a lagghoz. Az MX440 és egy esetlegesen alatta lévő Celeron gyengesége más terület.

    [ Szerkesztve ]

    Alister from Hell

  • donkisc

    tag

    válasz Sotho #13 üzenetére

    helló nekem notbookom van lenovo y580 i7 3610qm 4x3.4ghz 16gb ddr3 1600mhz ram gtx660 2gb gddr5 kártya
    128gb msatás ssd +750 hdd win7 ulti és nekem is szagat nem értem mért wan mikor a win7 alatt is az egér
    nem tulmelegedés mert készítettem egy hűtőpadot ami kb 25c hűt mindenen igaz sok játék van fent most kb 30db ha már gamer laptop akkor legyen fent minden és amivel van kedvem azzal játcok ha tud valaki segíteni akkor írjon legyen szíves :D

Új hozzászólás Aktív témák